FOTOGALERI/ Hëna Blu dhuron spektakël mbi Tiranë

FOTOGALERI/ Hëna Blu dhuron spektakël mbi Tiranë

19:49, 31/10/2020
A+ Aa A-

Tetori nuk ka një, por dy hënë të plota dhe kësaj here ka përkuar me festën Halloween, ngjarje e cila nuk kishte ndodhur që prej vitit 1944.

Kjo bën që ky vit të ketë 13 hënë të plota, në vend të 12 hënave që duhet të ishin zakonisht.

Hëna sot dhuron një pamje spektakolare, të cilat sillen te ju nëpërmjet kësaj foto galerie të realizuar nga Gent Shkullaku i Agjencisë LSA.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco