E trishtë/ Prezatuesja e sportit ndërron jetë në moshën 32 vjeçare

E trishtë/ Prezatuesja e sportit ndërron jetë në moshën 32 vjeçare

16:27, 31/10/2020
A+ Aa A-

Prezantuesja sportive, Dilay Kemer ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçare.

Dilay, një nga fytyrat e dashura të “Fenerbahce TV”, kishte fituar betejën me sëmundjen e kancerit në gjak, por fatkeqësisht, sëmundja iu rikthye sërish dhe këtë herë në fazën më të rëndë.

Klubi nga Stambolli publikoi lajmin e trishtuar të ndarjes nga jeta të saj në rrjetet sociale, me një deklaratë ngushëlluese për familjen e gazetares së re.

“Fatkeqësisht, ne e humbëm vajzën tonë të vetme, jetën tonë”, thuhet në njoftimin prekës. Marrë nga Ensonhaber/K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco