Në arrest shtëpie, Fjolla publikon dhuratën nga partneri

Në arrest shtëpie, Fjolla publikon dhuratën nga partneri

19:56, 29/10/2020
A+ Aa A-

Pak ditë më parë, Fjolla Morina, zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Fisniku i bëri edhe një propozim mjaft romantik me trëndafila dhe një unazë elegante. 

Mesa duket ai nuk heziton ta surprizojë në çdo moment këngëtaren. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me një tufë me lule në dorë. “Zemra ime duke më surprizuar çdo ditë”.

Fjolla ndodhet në arrest shtëpie në Kukës, pasi u kap me dy armë teksa tentonte të kalonte doganën në Morinë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco