Shtatzënë për herë të dytë/ Blogerja italiane pozon t*pless para pasqyrës

Shtatzënë për herë të dytë/ Blogerja italiane pozon t*pless para pasqyrës

17:25, 29/10/2020
A+ Aa A-

Chiara Ferragni do bëhet nënë për herë të dytë.

Lajmin e bukur, e dha vetë blogerja, duke pubkiuar në Isntagram një foto të djalit të saj Leo, i cili mbante në dorë ekon e bebushes që do ta bëjë atë një vëlla të madh.

Çifti italian zbuluan se do bëhen me një vajzë dhe Leo me një motër. Po ashtu, raportohet se bebushja do vijë në jetë në muajin mars, pikërisht kur ka lindur edhe Leo.

Së fundmi, blogerja ka pozuar para pasqyrës topless, duke treguar barkun e saj të rrumbullakosur, tani që ndodhet në javën e 18 të shtatzënisë.

Kujtojmë se Chiara dhe Fedez janë lidhur në vitin 2016, ndërsa në maj të vitit 2017 erdhi propozimi super romantik.

Ata u bënë prindër për herë të parë në mars të vitit 2018.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco