VIDEO/ Tenori i njohur këndon tallava në Syri TV, shihni reagimin epik të moderatorit

VIDEO/ Tenori i njohur këndon tallava në Syri TV, shihni reagimin epik të moderatorit

17:08, 29/10/2020
A+ Aa A-

Tenori i njohur, Armaldo Kllogjeri ka qenë në këtë mëngjes i ftuar në emisionin “Kafe Shqeto”, në Syri Televizion. Në një intervistë për koncertin e tij të fundit në presidencë, Kllogjeri u shpreh që ka në plan për aktivitete të tjera muzikore.

Me një kërkesë të moderatorit Flavio Qarri për të kënduar një këngë, Kllogjeri nuk ka nguruar të këndoj një nga këngët e njohura tallava.

Për më shumë ndiqni videon.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Martin 29/10/2020 18:07

Shume bukur tenori dhe me kembe ne Toke.

Shto koment

Denonco