Dojan Mema i kthehet keq ndjekësit: Je një tek neuronsh...

Dojan Mema i kthehet keq ndjekësit: Je një tek neuronsh...

14:40, 29/10/2020
A+ Aa A-

Moderatorja Dojna Mema është aktive në Instagram dhe ndan shpesh foto me njekësit.

Ditën e djeshme, moderatojra  publikoi në Instagram disa prej librave të saj të preferuar, duke ua sugjeruar kështu edhe ndjekësve të saj.

Përveç fotove të librave, Dojna kishte zgjedhur si foto të parë një shprehje: “Nëse shkon në shtëpinë e dikujt dhe ai nuk ka libra, mos shkoni me të”

Postimi mori shumë komente, por njëri nga ata tërhoqi vëmendjen, jo vetëm të ndjekësve por duket që ka tërhequr dhe vëmëndjen e Dojnës.

“Sa kishin libra nga ata që vizitove ti?”- i shkruante ndjekësi.

Dojna me sa duket u irritua nga ky koment dhe iu përgjigj: Ja rasti konrekt, kur një grua nuk i ka kushtuar rëndësi thënies më sipër dhe ka lindur një tek neuronsh si ti.

Kujtojmë se moderatorja së fundmi po përflitet për një romancë me këngëtarin Vlashent Sata dhe pse nuk ka akoma një konfirmim zyrtar nga dyshja.

 

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco