Cameron Diaz ndez një dritë jeshile mbi rikthimin e saj në aktrim

Cameron Diaz ndez një dritë jeshile mbi rikthimin e saj në aktrim

12:31, 29/10/2020

Që në vitin 2014, pas rolit të saj të fundit ,Cameron Diaz nuk ishte më në qendër të vëmendjes .

Aktorja, 48-vjeçare, për herë të fundit luajti në filmin “Annie” përkrah Jamie Foxx dhe Rose Byrne.

Që nga viit 2014, për Cameron Diaz u kthye në prioritet vetëm martesa dhe jeta e saj si nënë.

Në vitin 2019 ajo u bë nënë e vajzës Raddix, të cilën e përshkroi si ‘momenti më i lumtur i jetës së saj’.

Ndërsa në një intervistë të fundit për Naomi Campbell, aktorja e “Charlie’s Angels” tha ‘kurrë mos  thuaj kurrë’ kthimit në aktrim.

Ylli i “The Mask” shtoi: “Kurrë nuk duhet të thuash kurrë” në “No Filter” të Campbell .

Duket se ky lajm nga aktorja ka gëzuar shumë ndjekës të saj.

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco