Në ditëlindjen e saj Fatma Methasani i thotë ‘Po’ Alfios

Në ditëlindjen e saj Fatma Methasani i thotë ‘Po’ Alfios

12:12, 29/10/2020

Ky përvjetor duket se ka ardhur ndryshe për prezantuesen Fatma Methasani.

Fatma,  festoi ditën e djeshme (e mërkurë) ditëlindjen e 26-të.

Gjatë festës së ditëlindjes, Fatma iu përgjigj pyetjes më të rëndësishme për një femër, dhe tha: PO!

Lajmi u bë i ditur përmes disa fotove në rrjetet sociale, duke publikuar pamje nga momenti i veçantë.

Ishte Alfio ai që ndau këtë moment të rendësishëm me ndjekësit , duke publikuar disa foto.

 “Ajo tha PO”, ka shkruar ai.

Urimet dhe komentet nga ndjekësit ishin të shumta.

Kujtojmë se çifti është prind i një djali.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

she said yes!?? @fatma_methasani

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco