Andrra Destani humb njeriun e shtrenjtë

Andrra Destani humb njeriun e shtrenjtë

11:53, 29/10/2020

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtrait Sinan Hoxha, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon herë pas here momente pranë njerëzve më të dashur.

Por, së fundmi me anë të një postimi në “Instastory”, ajo tregoi se ka humbur një njeri mjaft tê shtrenjtë, gjyshen e saj.

Me anë të një fotoje ku Andrra puthte plot dashuri gjyshen e saj, ajo ndau me njdekësit dhimbjen e saj dhe dha lajmin e keq se gjyshja e saj është ndarë nga jeta.

‘Allahu në xhehnet nëna imë BabaAne’ shkroi Andrra krahas fotos.

 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

alma29/10/2020 15:32

bo ca lajmi kjo edhe pak behet gjyshe vet

Shto koment

Denonco