'Lule të vetmuara', ja çfarë do të ndiqni sot

'Lule të vetmuara', ja çfarë do të ndiqni sot

09:45, 29/10/2020
A+ Aa A-

Songyl nis e lumtur jetesën në shtëpinë e saj të re por Selen ia prish lumturinë me prezencën e saj.

Selen kërcënon Songylin se do e ndajë nga Gyneji.

Songyl mëson se ka qenë Zehra ajo e cila i ka treguar Selenit shtëpinë e tyre të re.

Nazan fajëson Ejlylin që Kemal ka rrëmbyer Defnen.

Sadullah ndihmon Songylin duke i dërguar ushqime në shtëpi.

Ejlyl rikthehet në shtëpi së bashku me Mesuden.

Nazan mëson se Defne e ka mashtruar dhe të gjithë pasurinë ja dha me duart e saj Kemalit.

Mesude i thotë Ejlylit se është penduar shumë për padrejtësitë që i ka bërë.

Ejlyl nuk mund ta falë të ëmën pas të gjitha vuajtjeve që ka kaluar.

Ajo vendos të largohet nga shtëpia teksa Mesude i lutet ta falë.

Kemal vazhdon të përndjekë Ejlylin./revistawho.com
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco