Në mënyrën origjinale, Katy Perry dhe Orlando Bloom ju bëjnë thirrje ndjekësve të votojnë

Në mënyrën origjinale, Katy Perry dhe Orlando Bloom ju bëjnë thirrje ndjekësve të votojnë

09:29, 29/10/2020
A+ Aa A-

Zgjedhjet presidenciale në Amerikë po afrojnë dhe të shumtë janë personazhet e njohura që u janë bashkuar thirrjeve për të votuar më datë 3 Nëntor.

Një tjetër dyshe i është bashkuar kësaj nisme, Katy Perry dhe Orlando Bloom, kanë dhe ata një mesazh për të gjithë amerikanët, përpara zgjedhjeve presidenciale.

Dyshja, të mërkurën publikuan një video në Instagram, ku krijuan një këngë për t’i inkurajuar ndjekësit të votojnë personalisht se sa me postë, pasi votat e dërguara mund të mos shkojnë në destinacionin e duhur.

 “Çohu dhe shkëlqe dhe shko në votime tani”, këndoi Perry, 36-vjeçare.

 “Votoni personalisht, jo me një fletëvotim me postë”, shtoi ylli i “Pirates of Caribbean”.

 “Tani është koha për të votuar personalisht, personalisht, njerëzit e Shteteve të Bashkuara të Amerikës”, përfundoi Perry.

Ajo, në fund, bëri një rikujtim miqësor për të votuar.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mom & dad here reminding you that YOUR VOTE COUNTS! ♥? #votenow #bringsnacks 1866OURVOTE

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco