Fifi tregon më shumë për marrëdhënien me Xhuljon: Unë e dua më shumë...

Fifi tregon më shumë për marrëdhënien me Xhuljon: Unë e dua më shumë...

09:01, 29/10/2020
A+ Aa A-

Pak kohë më parë u zbulua se partneri i Fifit, për të cilin këngëtarja ka folur në shumë emisione duke mos e zbuluar portretin e tij, quhet Xhuljo Tabaku.

Së fundmi, e ftuar në ‘ After Party', Fifi tregoi disa detaje më shumë në lidhje me partnerin e saj misterioz.

E pyetur nëse është apo jo në një lidhje, ajo u përgjigj se është një marrëdhënie e komplikuar.

E ndërsa u pyet se kush nga dyshja dashuron më shumë, ajo u përgjigj: unë.

Një tjetër detaj që Fiif zbuloi për këtë intervistë të shkurtër është fakti se ajo mes martesës dhe bashkëjetesës zgjedh të parën, duke qenë se është një natyrë tradicionale.

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco