FOTO/ Prezantuesi i njohur italian infektohet me Covid-19

FOTO/ Prezantuesi i njohur italian infektohet me Covid-19

22:38, 28/10/2020
A+ Aa A-

Drejtuesi i famshëm i 'Tale e Quale Shoë’, Carlo Conti është infektuar me Covid-19.

Ishte vetë Carlo që e ka bërë të ditur lajmin, nëpërmjet një statusi në Instagram.

‘Dua të jem unë ai që tju tregojë se për fat të keq kam rezultuar pozitiv, me koronavirus. Ndodhem në shtëpi, jam asimptomatik, por nën mbikëyqrje mjekësore’.

Sipas mediave italiane, ai do të prezantojë Show-n e radhës nga shtëpia.

Carlo Conti është 59 vjeç, i martuar me Francesca Vaccaro-n dhe është babai i  Lolette Conti dhe Giuseppe Conti.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco