Video/ Leo i bën make-up Chiara Ferragnit, rezultati do t’ju shkrijë së qeshuri.

Video/ Leo i bën make-up Chiara Ferragnit, rezultati do t’ju shkrijë së qeshuri.

21:05, 28/10/2020
A+ Aa A-

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferrangi do të bëhet nënë për herë të dytë.

Së fundmi, Chiara ka publikuar një video mjaft të ëmbël, ku shihet bashkë me bashkëshortin e saj, Fedez dhe djalin e tyre Leon.

 Leo ka marrë në duar buzëkuqin dhe make-up-in, për të lyer mamanë e tij.

Fedez dëgjohet teksa i thotë: “Bravo Leo, je një make-up artist.”

Rezultati në fund, do t’ju shkrijnë së qeshuri./K.H/Syri.net/ 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leo does my makeup using my #LancomexChiaraFerragni palette ?? #TheFerragnez

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco