Si dy binjake/ Në ditën e saj të lindjes, Xhensila na prezanton me motrën

Si dy binjake/ Në ditën e saj të lindjes, Xhensila na prezanton me motrën

09:57, 28/10/2020
A+ Aa A-

Xhensila Myrtezaj vazhdon të ngelet një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar, si për këngët që sjell por dhe për faktin që është gjithmonë në formë.

Gjithashtu, Xhensila është mjaft aktive në rrjetet sociale, nga ku ndan shumë moment nga përditshmëria e saj.

E  përsa i përket familjes këngëtarja është treguar gjithmonë e rezervuar.

Ajo së fundmi ka ndarë në Instagram disa momente me motrën në ditën e saj të lindjes.

Por ajo çfarë nuk kalon dot pa u vënë re është ngjashmëria mes tyre,  sa duken si dy motra binjake.

Me flokë të drejtë, të prera në të njëjtin stil, por njëra bjonde tjetra brune, motrat Myrtezaj tërhoqën vëmendjen me ngjashmërinë dhe bukurinë e tyre.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco