Ndërkohë që pret për picën, Morena Taraku 'tërbon' ndjekësit me fotot provokuese

Ndërkohë që pret për picën, Morena Taraku 'tërbon' ndjekësit me fotot provokuese

09:05, 28/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku, nuk harron që të ndajë shpesh foto provokuese me ndjekësit.

Të njëjtën gjë bëri dhe së fundmi, ku ajo pozoi ulur mbi një kolltuk, veshur me bikini dhe reçipeta të zeza duke zbuluar shumë nga trupi i saj.

Si gjithmonë, modelja duket tepër joshëse dhe provokuese.

Ajo, së fundmi bëri dhe një ndryshim në look-un e saj, pasi ka prerë baluket, të cilat duket se i shkojnë shumë.

Ndërkohë, anash fotos, modelja ka shkruar: 'Duke pritur picën time'.

Sigurisht, nuk vonoi shumë dhe  rrjeti ‘shpërtheu’ në komente dhe komplimente për modelen.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WAITING FOR MY ????

A post shared by K I N G M T ? (@morenataraku) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco