Loredana flet për Mozzik: Është më i miri

Loredana flet për Mozzik: Është më i miri

14:04, 27/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja Loredana, prej kohësh po i mban në kuriozitet të gjithë fansat e saj në lidhje me marëdhenien e saj me reperin Mozzik.

Ditën e sotme Loredana ndau një video live me ndjekësit, teksa ndodhej në palestër, pasi siç na ka treguar po merret me boks, dhe nuk kishin si të mungonin pyetjet rreth Mozzik.

“Ku është Mozzik?“- ishte një nga pyetjet e fansave që nuk i ka shpëtuar Loredanës, e cila është përgjigjur “Mozzik është më i miri. Para se të realizoja videon 'live' fola me të.”

U desh kaq që videoja të bëhej virale, dhe duket se fansat e Loredanës dhe Mozzik janë gëzuar nga kjo video.

Kujtojmë se çifi është prind i një vajze.

Image

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco