‘Bëhuni burra dhe më bëni për vete’/ Ana i drejtohet ashpër konkurrentit…

‘Bëhuni burra dhe më bëni për vete’/ Ana i drejtohet ashpër konkurrentit…

07:22, 27/10/2020
A+ Aa A-

Takimi mes Anës dhe Beartit u komentua gjerësisht në programin 'Përputhen'.

Ana, e cilësoi si të matur komentin e bërë nga Fatjoni, e për këtë arsye i dhuroi një përqafim të ngrohtë djalit.

Ndërkohë, ky veprim mesa duket nuk i ka pëlqyer Kledit, i cili tha se me këtë gjest, Ana nuk tregoi respekt ndaj Beartit.

Ndërsa nga ana tjetër, bukuroshja brune u shpreh ashpër ku tha: “Bëhuni burra dhe merrni situatën në kontroll dhe më bëni për vete”.

Kledi: Ti dole në takim me Beartin dhe puth Fatjonin.  Respektoi njerëzit më shumë.

Ana: Unë nuk e putha e përqafova. Nëse anoj më shumë tek Fatjoni, bëhuni burra merrni situatën në kontroll dhe më bëni për vete, faleminderit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

alma28/10/2020 16:22

Ku ka burra ne ate emision ata jane te gjithe pederasa

Shto koment

Denonco