Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës me pozat e fundit

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës me pozat e fundit

14:25, 25/10/2020

Ajo është një ndër modelet më provokuese.

Demi Rose, ka ditur gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me pozat sensuale dhe trupin perfekt.

Modelja numëron më shumë se 15 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, nga ku shpesh ndan foto me ndjekësit.

Së fundmi, modelja ndau një foto me ndjekësit, ku lokacioni janë Maldivet, dhe Demi duket se po i shijon pushimet e gjata.

Ajo pozon me bikini, duke zbuluar një pjesë të madhe të trupit dhe duke mos i lënë vend imagjinatës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting used to island life... ????

A post shared by Demi ???? (@demirose) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco