Ja çfarë do të ndodhë nesër në 'Lule të vetmuara'

Ja çfarë do të ndodhë nesër në 'Lule të vetmuara'

11:07, 25/10/2020
A+ Aa A-

Vajzat i japin Nerimanit lajmin e bukur se Ejlyl erdhi në vete.

Zehra përpiqet të bind Sadullahun që të flasë me Selenin.

Mesude i kërkon falje Ejlylit për padrejtësitë që i ka bërë.

Ajo i premton Ejlylit se sapo të shërohet do jenë shumë të lumtura së bashku.

Kemal mëson se do ta çojnë në burg.

Gynej kërkon për punë.

Xhemre planifikon të bëjë një festë pasi Ejlyli të dalë nga spitali.

Mert përpiqet të rregullojë marrëdhënien me Meralin.

Zehra i gjen një shtëpi për të jetuar Songylin dhe Gynejit, por çfarë qëllimi ka ajo?

Kemal në përpjekje për të hequr prangat pret dorën e tij më sëpatë.

Ai godet rojen dhe ia mbath nga spitali.

Ejlyl merr veten dhe vajzat i qëndrojnë pranë.

Serkan vendos të mbetet mik me Ejlylin duke qenë se lidhja e tyre nuk funksionoi.

Ejlyl tronditet kur mëson se Kemal ia ka mbathur./revistawho.com
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco