U pyet se kush është këngëtari që kopjon më shumë/ Capital T suprizon me përgjigjen

U pyet se kush është këngëtari që kopjon më shumë/ Capital T suprizon me përgjigjen

09:21, 25/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtari Capital T, i ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ , tërhoqi vëmendjen e ndjekësve me përgjigjen e tij, kur u pyet se kush është këngëtari që kopjon më shumë.

Askush nuk e priste përgjigjen e Capital T, pasi ai zgjodhi një ngë këngëtarët më të njohur dhe një nga emrat më të lakuar të show-biz, Ledri Vulën.

Nuk dihet nëse Capital, zgjodhi Ledrin duke e konsideruar këtë një lojë, apo me të vërtetë ai mendon se Ledri Vula është këngëtari që kopjon më shumë.

Ndëkohë, nga ana e Ledrit, nuk ka akoma një reagim.

 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco