Bashkë me Fjollën në arrest shtëpie në Kukës, tani edhe qenushja Bella

Bashkë me Fjollën në arrest shtëpie në Kukës, tani edhe qenushja Bella

09:00, 25/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja Fjolla Morina, pranoi publikisht vetëm pak ditë më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Edhe pse prej kohësh në arrest shtëpie në qytetin e Kukësit, Fjolla ndan shpesh momente nga kjo periudhë e jetës së saj me ndjekësit.

Së fundmi, këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram, ndau një video ku dukej një qenushe e bardhë.

‘Jena shtu’ shkruan Fjolla anash videos , duke mos harruar të përmendë në video dhe partnerin e aj, Fisnik Syla.  

Kujtojmë, se Fjolla po vuan dënimin ‘arrest shtëpie’, pasi para një muaji, gjatë kontrollit në doganën e Morinës, iu zbuluan dy armë që kishte me vete, teksa po tentonte që të futej në Shqipëri me një makinë tip ‘Audi’.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco