VIDEO/ Modelja s*ksi vë në provë meshkujt, kamera në pasmet e saj kap reagimet e tyre epike

VIDEO/ Modelja s*ksi vë në provë meshkujt, kamera në pasmet e saj kap reagimet e tyre epike

18:16, 24/10/2020

Një modele seksi e bërë e famshme në rrjetet sociale ka kapur në “flagrancë” të gjithë meshkujt që shohin të pasmet e saj.

Alexas Morgan, vendosi të bëjë një eksperiment duke futur celularin në xhepin e pasmë dhe duke mbajtur kamerën hapur.

24 vjeçarja, nga Majami i Floridës, publikoi videon për 4.1 milionë ndjekësit e saj.

Rezultatet e eksperimentit ishin me shumicën e meshkujve që kthenin kokën për ta parë atë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco