Modelja s*ksi në momente intime me të dashurin në plazh

Modelja s*ksi në momente intime me të dashurin në plazh

17:36, 24/10/2020
A+ Aa A-

Ata kanë punuar shumë për të rindërtuar marrëdhëniet e tyre, pas problemeve që kanë pasur gjatë verës.

Yazmin Oukhellou dhe i dashuri i saj James Lock duket se po shijojnë një moment romantik së bashku në një plazh në Qipro.

Yjet e TOWIE, dukeshin më të dashur se kurrë ndërsa mblidheshin nuk i ndanin duart nga njëri-tjetrin. 

Yazmin duket mjaft mirë me bikinit, që i nxirrnin në pah format bombastike. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco