Këngëtarja shqiptare pranon publikisht se është në një lidhje

Këngëtarja shqiptare pranon publikisht se është në një lidhje

13:28, 24/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja Rovena Stefa ishte së fundmi e ftuar në "Prive".

Ajo foli rreth jetës së saj profesionale, si dhe asaj private.

Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është në një lidhje.

Ajo tha se ndihet e lumtur, mirëpo nuk e zbuloi se kush është personi që i ka marrë zemrën.

"Jam në një fazë që mund të quhet lidhje. Jam e lumtur", tha ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

adiola dushaj24/10/2020 14:25

po kjo u plak normale qe do gjente nje ca do priste me apo ti binin dhembet

Shto koment

Denonco