Arbana u bë nënë për herë të dytë, por ja çfarë po e mundon Xhemin këtë periudhë

Arbana u bë nënë për herë të dytë, por ja çfarë po e mundon Xhemin këtë periudhë

10:56, 24/10/2020
A+ Aa A-

Me datë 19 tetor, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin unik- Diell.

Image

Arbana i është përkushtuar e gjitha vogëlushit, potretin e të cilit nuk e ka zbulaur ende.

Me ardhjen e tij, jeta e moderatores ka ndryshuar, por jo vetëm e saj.

Së fundmi me anë të një postimi në Instastory Xhemi ka treguar se së paku me ardhjen e Diellit, ajo dhe Arbana duhet të heqin dorë nga udhëtimet.

Moderatorja ka publikaur një video të gjatë nëj udhëtimi vitin që lamë pas, krahas secilës ka shkruar:

'Ja dhe pak ... 2 vite larg udhëtimit të radhës jemi!’

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco