Juan Icardi kthehet në Argjentinë, Wanda Nara shkruan dedikim të ngrohtë për vjehrrin

Juan Icardi kthehet në Argjentinë, Wanda Nara shkruan dedikim të ngrohtë për vjehrrin

09:21, 24/10/2020
A+ Aa A-

Juan Icardi , babai i sulmuesit të PSG Mauro, ka jetuar muajt e fundit me djalin dhe gruan e tij  Wanda Nara , por tani ai duhet të kthehet në Argjentinë. 

Showgirl-i  e ka  përshëndetur  me një mesazh të postuar në Instagram së bashku me disa foto të kësaj periudhe të kaluar së bashku:

"Udhëtim të mirë vjehrri ... Do të na mungosh shumë, do të më marrë malli të të takoj në kuzhinë çdo mëngjes dhe për vaktet e tua të bëra me aq shumë dashuri .. Faleminderit për këto 9 muaj që nuk do t’i harrojmë kurrë ”, shkroi Wanda në postim.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco