La punën si pilote garash për filma +18, 25 vjeçarja e lumtur me punën e re: Argëtohem dhe fitoj shumë para

La punën si pilote garash për filma +18, 25 vjeçarja e lumtur me punën e re: Argëtohem dhe fitoj shumë para

19:04, 23/10/2020
A+ Aa A-

Rene Gracie garonte në kampionatin “Supercars”, por prej disa muajsh ajo është bërë pjesë e një programi për të rritur, aty ku fiton 11 mijë euro në ditë. 25-vjeçarja australiane duket më e kënaqur se kurrë me profesionin e saj të ri.

“Në të shkuarën isha pjesë e garave me makina, ndërsa tani jam në një sektor ku argëtohem dhe fitoj shumë para”, është shprehur së fundmi ish-pilotja, e cila vijon me sukses karrierën në industrinë programeve me pullë të kuqe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco