Jelekët prej leshi janë sërish në modë, ja disa ide kombinimesh

Jelekët prej leshi janë sërish në modë, ja disa ide kombinimesh

14:38, 23/10/2020
A+ Aa A-

Jelekët janë rikthyer në modë dhe ju mund të dukeni më elegant se kurrë. Ju mund të vishni një jelek, duke e kombinuar me këmisha apo me bluza të ndryshme.

“Pop Sugar” ju sjell disa ide se si të kombinoheni në ditët e ftohta të dimrit.

1.Një pulovër me një bluzë të bardhë: Elegante dhe e thjeshtë!

2. Një pulovër me një print të caktuar dhe xhinse asimetrike.

3. Një pulovër disi me ngjyra, një triko më të gjatë dhe pantallona ose fund të shkurtër.

4. “Mix&Match” – Guxoni me dy printe të ndryshme, për shembull kombinimi i një pulovre me një bluzë golf.

5. Një pulovër në ngjyrë qumështi, e thyer me diçka shumëngjyrëshe.

6. Ju tashmë e dini se jakat, janë trendi më cool i rikthyer këtë sezon.

7. Një look i frymëzuar nga vitet ’90.

8. Kombinimi i ngjyrave, që duket se bëjnë kontrast.

9. Po, mund të jeni sportive edhe me një pulovër-jelek.

10. Qëndrojini besnikë ngjyrave neutrale.

11. Një kombinim i thjeshtë me nuancë livandoje.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco