FOTO/ Të famshmet që u veshën njësoj, në të njëjtën ditë

FOTO/ Të famshmet që u veshën njësoj, në të njëjtën ditë

15:53, 22/10/2020
A+ Aa A-

Të famshme, shumë të dëshiruara, të pasura e plot pushtet duket se gratë VIP mund të kenë çfarë të duan, përfshirë edhe një veshje të bërë posaçërisht për to.

Por ja që nuk ndodh gjithmonë kështu dhe krejt papritur dy yje të Hollywood-it shfaqen më të njëjtin fustan apo kostum.

Dhe si për dreq, edhe në të njëjtin event…

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco