Dafina Zeqiri publikon videoklipin e ri ku shfaqet shumë e afërt me vajzat

Dafina Zeqiri publikon videoklipin e ri ku shfaqet shumë e afërt me vajzat

14:44, 22/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ngelet një nga këngëtaret më të përfolura dhe më të komentuara në treg.

Ditën e sotme, Dafina ka sjellë projektin më të ri të saj, të titulluar ‘Zili-zili’.

Në këtë klip, këngëtarja shfaqet me një stil të veçantë flokësh, dhe duket mjaft elegante.

Një tjetër fakt që bie në sy është fakti se Dafina shfaqet shumë e afërt fizikisht me femrat e klipit.

 Ndërkohë, në vetëm një orë, kënga numëron mbi 27 mijë klikime.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco