Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë

12:10, 22/10/2020
A+ Aa A-

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë.

Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Sakaq, bëhet me dije se çifti e kanë pagëzuar të bijën me emrin  Geraldina, gruaja e Zogut I.

Vogëlushja gëzon shëndet të plotë dhe mesa duket ky moment është më i rëndësishmi në jetën e çiftit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tiranassssio22/10/2020 20:54

JETE TE GJATE DHE SHENDET. FISNIKERI DHE DINJITET PASTE SI E MADHERISHMJA GERALDINE.

Shto koment

Denonco