Incidenti hot i gazetares, harron se tavolina është prej xhami dhe hap këmbët

Incidenti hot i gazetares, harron se tavolina është prej xhami dhe hap këmbët

08:18, 22/10/2020
A+ Aa A-

Constanza Calabrese, gazetare televizive italiane në TG5 njihet si një prezantuese shumë tërheqëse, përveç që është një person shumë inteligjent dhe dinamik.

Por pakujdesia e saj bëri që të njihej në vende të ndryshme të botës, kjo nga video në YouTube. 

Në video gazetarja shfaqet e ulur para një tavoline xhami, ku ajo ka hapur këmbët dhe ka treguar më shumë seç duhet.

 Pamjet e fiksuara para pak muajsh vijojnë të bëjën xhiron e internetit. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco