VIDEO/ Deklarata e fortë e këngëtares: “Nuk bëj më këngë, kjo ishte intervista ime e fundit...”

VIDEO/ Deklarata e fortë e këngëtares: “Nuk bëj më këngë, kjo ishte intervista ime e fundit...”

19:20, 21/10/2020
A+ Aa A-

Shumë nga ne e mbajnë mend emrin e saj kur hyri në tregun e muzikës. Ermiona Lekbello ishte këtë mëngjes e ftuar në emisionin Kafe Shqeto. Ermion është rikthyer dhe me rikthimin e saj ka lancuar edhe një këngë të re Ajo bëri disa deklarata të forta duke deklaruar që nuk do jetë më pjesë e muzikës dhe kjo ishte kënga e saj e fundit dhe dalja e saj e fundit televizive.

“Këngën e bëra për shumë faktor personal për ego personale. Kjo është e para dhe e fundit mbase. Kjo është e fundit dhe kjo është intervista e fundit nuk bëj më intervista. Ndoshta mbas një dekade mbase mund të rikthehem prapë në televizion, u shprehë Lekbello

Ditën e sotme kënga e Lekbellos është bllokuar nga youtube dhe ende nuk dihen arsyet gjithashtu dhe Instagrami i saj ka qenë bllokuar duke lënë të nënkuptohet që ka qenë një sulm personal ndaj saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco