Adriana Matoshi konfirmon praninë e dikujt në jetën e saj

Adriana Matoshi konfirmon praninë e dikujt në jetën e saj

15:26, 21/10/2020
A+ Aa A-

Me sa duket, në jetën e Adriana Matoshit është futur dikush.

Adriana Matoshi është një nga aktoret më të njohura e më të dashura të publikut shqiptar.

Artistja njihet për sinqeritetin e saj dhe faktin se nuk ka hezituar asnjëherë të jetë e hapur me publikun.

Të njëjtën gjë bëri dhe së fundmi aktorja, e cila e pyetur në emiosionin “Shiko kush luan”, tregoi se ka filluar një romancë dashurie dhe se dikush i ka vjedhur zemrën.

Nuk dihet akoma se për kë bëhet fjalë, pasi Adriana është treguar e rezervuar për detaje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco