Ndërpriten xhirimet e filmit të ri të Edris Elbës, për shkak të Covid-19

Ndërpriten xhirimet e filmit të ri të Edris Elbës, për shkak të Covid-19

15:53, 19/10/2020
A+ Aa A-

Xhirimet e “The Harder They Fall” janë ndërpres, pasi një pjesëtarë i filmit ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Idris Elba, Regina King dhe Jonathan Majors, janë disa nga emrat e njohur që luajnë në këtë film.

Xhirimet janë ndërprerë të enjtën, por do rinisin javën tjetër.

Elba ishte një nga të famshmit e parë që doli me pozitiv me Covid në mars. Në këtë mënyrë, do të shtyhet për një datë të pa caktuar filmi.

Por ky nuk është i vetmi film që është shtyrë. Projekte si “The Batman”, “Maid” dhe “The Jurasic World”, janë detyruar të shtyhen për shkak të Covid-19./K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco