Agnesa Vuthaj befason me stilin e ri  të flokëve

Agnesa Vuthaj befason me stilin e ri të flokëve

15:05, 19/10/2020
A+ Aa A-

Ish-Miss i Shqipërisë, Agnesa Vuthaj, vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të admiruara nga publiku.

Agnesa tashmë numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, i la të gjithë pa fjalë me fotot e fundit , me një stil tërësisht ndryshe të flokëve e me veshje po ashtu të veçantë nga koleksioni i ri i stilistit Festim Isufi.

Komentet dhe komplimentet që ajo mori në rrjete sociale ishin të shumta.

Agnesa vazhdon të jetë në formë si ditën e parë kur u shfaq në pasarelat shqiptare.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco