Elvana Gjata i uron ditëlindjen Valdrin Sahitit me fjalët e veçanta: Ti je krenari...

Elvana Gjata i uron ditëlindjen Valdrin Sahitit me fjalët e veçanta: Ti je krenari...

13:47, 19/10/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja Elvana Gjata nuk e ka mbajtuar asnjëherë të fshehtë miqësinë me stilistin Valdrin Sahiti.

Valdrini, sot feston ditën e lindjes dhe Elvana i ka dedikuar një urim shumë të ndjerë mikut të saj. “Je krenari e krejt Shqiptarisë! Njeriu më punëtor që njoh! Mezi pres të gëzoj për sukseset e tua të radhës! E sheh! Je frymëzim i vërtet për familjen, miqtë dhe krejt ata që adhurojnë artin tënd”.

Bashkangjitur me urimin ajo ka ndarë disa foto krah Vladrinit, shkëputur nga shumë momente që dyshja ka kaluar së bashku.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco