Aktorja e njohur pranon publikisht se është në një lidhje dashurie

Aktorja e njohur pranon publikisht se është në një lidhje dashurie

22:21, 17/10/2020

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi ka qenë pjesë e emisionit “Shiko kush Luan”.

Kur u pyet nëse ajo është në një lidhje, përgjigja e saj ishte tepër e shkurtër dhe e qartë: “PO”.

Në këtë mënyrë publiku mund të largojë më në fund dyshimet,pasi mesa duket Matoshi ka një dashuri të re në jetën e saj.

Ende nuk dimë se cili është fatlumi, por ajo ç’ka urojmë për të, është që kjo dashuri e lidhje të zgjasë sa më tepër e pse jo mos të kemi edhe ndonjë dasmë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Balo Bna17/10/2020 23:00

Na plasi k...

Shto koment

Denonco