‘Kujdes, do të jeni në kurth’/ Meri Shehu ka një paralajmërim shumë të fortë për këtë shenjë Horoskopi

‘Kujdes, do të jeni në kurth’/ Meri Shehu ka një paralajmërim shumë të fortë për këtë shenjë Horoskopi

20:16, 17/10/2020

Astrologia e njohur shqiptare, Meri, ka publikuar sot horoskopin e kësaj fundjave për të 12 shenjat.

Meri tërheq vëmendjen e të lindurve në muajin që i përket shenjës Luani: Një propozim ne çështjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur për te qene i vërtetë. Do jete një kurth ne te cilin po rate e vështirë se ia dilni dot.

E Shtune dhe e Diele, keto dite bujaria dhe dhenia me gjithe shpirt behet me kujdes dhe kontroll dhe aty ku ka me shume prioritet. Ne jeten normale mund te kemi ndikim ne alkool, ilace dhe kujdes nga sportet e detit. Ne jeten personale do kete romantizem por kujdes ku do investoni ne ke marredhenie.

Dashi

Nje zhgenjim ne lidhje me punen ose nje takim romantik po qe nuk do kete ecuri te metejshme dhe do ngelet aty duke ju sjell trishtim. Kujdes ne investime qe lidhen me punen

Demi

Nje zhgenjim direkt ne jeten erotike, e cila do ndikohet nga nje person qe ka te beje me shoqerine tuaj dhe qe do nderhyj qe ju te beni zgjedhjen e gabuar. Dikush do ju coj ne nje vend qe do zhgenjeheni

Binjaket

Cdo gje qe lidhet me karrieren tuaj kete periudhe do jete nje manipulim apo nje oferte qe ju sjell nje zhgenjim total. Kujdes me shitblerje e pasurive te patundshme dhe ndryshimin e punes apo nje martese

Gaforrja

Punet e vogla do marrin nje drejtim pozitiv dhe ne momentin qe do kerkoni te kaperceni pertej detit aty do fillojne zhgenjimet e medha. Kujdes udhetimet

Luani

Nje propozim ne ceshtjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur per te qene i vertet. Do jete nje kurth ne te cilin po rate e veshtire se ja dilni dot

Virgjeresha

Sot do ju ofrojne nje propozim bashkepunimi apo martese ne thelb te se ciles ka shume manipulim, paqartesi dhe mjegullnaje. Ju do bini ne enderrim te thelle jashte realitetit komplet

Peshorja

Nje prapaskene ne lidhje me jeten personale mund te behet nje pike e dobet ne lidhje me punen tuaj. Gjithsesi ju pret nje fundjave shume romantike me takime te fshehta

Akrepi

Duhet te shikoni me shume punen tuaj dhe llogarite tuaja duke mos u ndikuar ne aspektin erotik per te shpenzuar apo udhetuar drejt nje te dashuri apo te dashure

Shigjetari

Merruni me formalitetet e karrieres dhe publicitetit tuaj. Ose vendosni per jeten tuaj personale per nje lidhje, por qe ne kushtet ku jetoni mund te dal nje zhgenjim

Bricjapi

Pritshmerite tuaja do jene shume te medha, por realisht ajo qe do vij do jete konkrete jo thjesht ajo ca keni enderruar ju por ajo cka mund te jetohet

Ujori

Ne kulmin e kerkimit te dashurise se punes dhe te fitimit te madh ne te njejten kohe. Por keto jane kontradiktore pasi punen do ta doni sinqerisht kurse fitimet i doni me manipulim

Peshqit

Keni mundesi te rregullimit te marrdhenieve por asnjehere nuk do futeni dot ne boten dhe shpirtin e dikujt qe ju ka perjashtuar per fajin tuaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco