Tea që kërkon burrë në emision, paska qenë në ekran më parë. Ja si dukej

Tea që kërkon burrë në emision, paska qenë në ekran më parë. Ja si dukej

18:06, 17/10/2020
A+ Aa A-

Tea Trifoni është një nga vajzat e sezonit të dytë të “Përputhen”, që të paktën deri tani e ka marrë epitetin si “e preferuara e publikut”.

Pak javë në këtë eksperiencë i kanë dhënë asaj famë të madhe, reflektuar edhe në rrjete sociale.

Por kjo nuk është hera e parë e Teas në ekran. Rreth dy vite më parë, ajo ka qenë pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” tek “E diela shqiptare” në Tv Klan, ku bënte rolin e postieres duke çuar mesazhet në dyert e shqiptarëve.

Në atë kohë, ajo ka qenë brune dhe ndryshe nga ajo që shohim sot. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco