Mbesa e Diellza Kolgecit përfaqëson Kosovën në 'Miss Globe'

Mbesa e Diellza Kolgecit përfaqëson Kosovën në 'Miss Globe'

07:33, 13/10/2020
A+ Aa A-

Vajza që do të përfaqësojë Kosovën në “Miss Globe 2020” është mbesa e ish-Missit të njohur, Diellza Kolgeci.

Këtë e ka zbuluar vetë Diellza me anë të një postimi në rrjete sociale ku shprehet krenare për arritjen e Lorindës.

Lorinda Kolgeci, ashtu si Diellza, është një vajzë shumë bukuroshe dhe elegante.

'Mbesa ime Lorinda Kolgeci do të përfaqësojë Kosovën në ‘Miss Globe 2020’ , jam shumë e lumtur për Lorindën sespes e di që do të përfaqësojë shtetin e Kosovës në mënyrëm më të mirë.P.S. normal unë besoj që edhe do të fitojë titullin e ‘Miss Globe 2020’ sepse për këtë arsye e kam propozu për të konkuruar prandaj dua fitore’. shkruan Diellza. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco