Modelja ndez rrjetin me fotot provokuese

Modelja ndez rrjetin me fotot provokuese

22:52, 01/10/2020

Tiona Fernan është një nga modelet më bombsatike të Instagramit. 

Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës me të cilët ndan foto tejet të zjarrta.

Përtej kësaj, Tionës duket se nuk i bëhet vonë për karantinën duke i lënë pak vend imagjinatës teksa pozon me të brendshme seksi dhe bikini.

 

 


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco