Ish-banorja e ‘Big Brother’ flet e zhgënjyer për takimin me Garkon

Ish-banorja e ‘Big Brother’ flet e zhgënjyer për takimin me Garkon

20:50, 01/10/2020

Xhesila Pere, ish-banorja e “Big Brother” ka treguar se ka takuar në një event në vitin 2015 aktorin e njohur italian, Gabriel Garko.

Pak ditë më parë, Garko rrëfeu se është gay dhe që prej asaj ditë ai është kryefjala e mediave. 

Gjithashtu, aktori u akuzua se ka marrë 60 mijë euro për një deklaratë të tillë.

Pere tha se kishte mbetur e zhgënjyer nga takimi me Garkon, i cili, sipas saj kishte shkruar në event me flokët e pa larë dhe me një veshje që “linte” shumë për të dëshiruar.

“E kam takuar në 2015, por sikur t’i kishte patur flokët e larë do e kisha pëlqyer më shumë. I kishte flokët pa larë dhe veshja e tij linte shumë për të dëshiruar. Dukej se nuk i kishte dhënë rëndësinë e duhur eventit, edhe pse ishte paguar.

Unë e kam dashuruar atë, ka qenë ëndrra ime dhe i thoja të dashurit që nëse do të tradhtoja, do ta bëja me Gabriel Garkon”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Andrea01/10/2020 23:28

E CUDITSHME ME DUKET QE NJE PERSONAZH KAQ I FAMSHEM TE KET ARDH NE NJE EVENT ME FLOK TE PA LARE, KUR I LAN DHE TI QE TE VJEN UJI ME ORAR IMAGJINO GARKO QE KA NJERI TE POSACEM QE PAGUHET PER TI LAR KOKEN E PER TA TRUKUAR PARA CDO EVENTI. ME PAK FJAL KESAJ I THON TE GJYKOJE NJE INJORANTE KOKPALARE NJE AKTOR ME FAME BOTERORE...SKANDAL! PO JU SHYQYR GJENI NDONJE KOLLOVAR QE JU CON NE HOTEL E ME ATE RAST LAHENI SE NDRYSHE ERA QEP JU VJEN

Shto koment

Denonco