Ja si ta kombinoni xhaketën tuaj të lëkurës këtë vjeshtë

Ja si ta kombinoni xhaketën tuaj të lëkurës këtë vjeshtë

19:27, 01/10/2020

Nuk ka asgjë si një xhaketë lëkure për të nisur në stinën e vjeshtës. Është një element kryesor për motin kalimtar dhe gjithashtu duket mirë te të gjithë ne.

Ka shumë mënyra për ta veshur atë. Ju mund të shkoni me një ansambël të zi, ta veshni me xhinse, ta vishni me funde ose një fustan.

Këtu, mund të gjeni veshjet e xhaketës së lëkures që do t’ju japin një inspirim serioz të stilit për sezonin e ri.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco