Ditë zie për këngëtarin e njohur, humb njeriun e shtrenjtë

Ditë zie për këngëtarin e njohur, humb njeriun e shtrenjtë

17:34, 01/10/2020

Këngëtari i njohur, Meda ka humbur ditën e sotme dajën e tij. 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Të Allahut jemi dhe vetëm tek ai do të kthehemi.

Me caktimin e Allahut sot me daten 01.10.2020 ka ndërruar jetë në moshën 77 vjeçare Daja im Sahit ( Ramiz ) Maliqi inshallah e takojna në Xhenet”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco