Gratë e famshme që treguan me krenari ndryshimet e trupit pas lindjes

Gratë e famshme që treguan me krenari ndryshimet e trupit pas lindjes

16:39, 01/10/2020

Nëse më parë, gratë e kishin më problem të tregonin gjendjen e tyre pas shtatzënisë, sot ato madje bëhen frymëzim dhe shembull për vajzat e tjera.

Me krenari, ato pranojnë ndryshimet që kanë ndodhur në trupin e tyre, edhe pse periudha pas lindjes për 10% të nënave të reja është depresionuese.

Përmes këtyre fotove, dëshirojmë të motivojmë të gjithë nënat e reja, që t’i pranojnë më lehtë ndryshimet në trupin e tyre pas shtatzënisë, sepse nuk ka asgjë të keqe të kesh një trup ''mami’’.

Image

Ashley Graham

 

Image

Chrissy Teigen
 

Image

Amy Schumer
 
 
Image
Jessie James Decker
 
 
Image
Hilaria Baldwin
 
Image
Millie Mackintosh
 
 
Image
Audrey Roloff
 
 
Image
Gemma Atkinson
 
 
Image
Cardi B
 
 
Image
Kourtney Kardashian

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco