Rita Ora në një film të ri/ Publikohet 'traileri'

Rita Ora në një film të ri/ Publikohet 'traileri'

15:12, 01/10/2020

Për Rita Orën me sa duket nuk ka limite!  Këngëtaren me famë botërore do ta shohim sërish në botën e kinemasë.

Me një kast të shkëlqyer aktorësh, si Sir Michael Cain, këngëtarja me origjinë shqiptare e ka shijuar në maksimum eksperiencën si aktore.

Ato kanë vënë në ekran  një prej veprave më të famshme të Charles Dickens, që  tashmë do të vijë në  versionin modern, me shumë aksion dhe aventurë.

Filmi pritet të dalë në kinema në vitin 2021.

Më poshtë mund të ndiqni ‘trailerin’ e filmit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco