Gigi Hadid zbulon dhuratën më të bukur të mëmësisë

Gigi Hadid zbulon dhuratën më të bukur të mëmësisë

14:26, 01/10/2020

Gigi Hadid dhe Zyan Malik u bënë prind për herë të parë.

Gigi, së fundmi zbluloi në Instagram një gjerdan ari të mrekullueshëm që me sa duket është një nga dhuratat që çifti ka marrë në lindjen e vajzës.

Gigi dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë muajin e kaluar dhe supermodelja ka dashur çdo minutë duke u bërë një mama e re.

Ndërkohë, çifti akoma nuk e ka zbuluar për publikun emrin e vogëlushes.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco