Elita Rudi për Gjikon: ‘Babai më i mirë ndonjëherë’

Elita Rudi për Gjikon: ‘Babai më i mirë ndonjëherë’

13:27, 01/10/2020

Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë.

Së fundmi Elita postoi një foto të ëmbël të Gjikos me të birin.

Këngëtari, me sa duket është një baba i përkushtuar dhe kujdeset për të birin, pasi në foton që Elita ka publikuar duket Gjiko në tualet duke larë Zërin.

“Babai më i mirë ndonjëherë”, ka shkruar Elita krah fotos.

Tashmë çifti do të bëhet prind për herë të dytë, pasi Elita është në pritje të ëmbël të një vajze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco